Kon jij er op de boekvoorstelling van de De Chaosfluisteraar van Hilde Vleugels niet bij zijn? Heb je zo ook de vernissage van de gelijknamige expo gemist? Dan krijg je tijdens de herfstvakantie tweemaal de kans om dit goed te maken. Op zondag 31 oktober en op zondag 7 november ben je tussen 14u en 18u van harte welkom op de Educatieve Academie.
Je krijgt zo de kans om de werken van meer dan 10 kunstenaars te bezichtigen die zich door het boek of het thema van De Chaosfluisteraar lieten inspireren. Ook werk van Hilde Vleugels zal opgesteld staan. Maak je klaar voor een gevarieerde mix van bezielde kunst: videokunst, beeldende kunst, installaties, proza en poëzie!
Je mag je komst aankondigen via het online inschrijvingsformulier dat je hier vindt.
Het adres: Educatieve Academie, Patriottenstraat 35, 2600 Berchem (Antwerpen), België.
Ben je vergeten wat De Chaosfluisteraar (het boek) precies te vertellen heeft? Lees hier onze aankondiging nog even, dan ben je helemaal mee.