
Ben je geboeid door de perinatale impact op kinderen, jongeren en volwassenen?
Ben je ervan overtuigd dat verbinding – zich OMRINGD weten – een wezenlijk verschil maakt?
Dan zien wij je op vrijdag 25 april ongetwijfeld op ‘Omringd’, ons allereerste congres voor hulpverleners en begeleiders van kinderen en jongeren. Ondertussen is de congresdag al een tijdje volzet. Wij kijken er enorm naar uit om samen met alle deelnemers stil te staan bij de impact die onze vroegste levensfase heeft op ons welzijn als kind en volwassene.
Op het programma staan:
- Welkomstwoord, Filmvertoning ‘In utero’ en Keynote Anna Verwaal
- Deelname aan 1 van de 5 workshops. Workshop Helen vanuit het lichaam (Kirsten Mintjens), Workshop Afgestemd Opvoeden (Jürgen Peeters), Workshop Tactile Talk – participatieve performance over non-verbaal contact maken (Katrien Oosterlinck), Workshop rituelen en verbinding (Bart van Dijck) en Workshop Focusing met kinderen – Afstemmen, Meebewegen & Verbinden (Dinette Kooiman vervangt een zieke René Veugelers).
Was er geen plek meer vrij en ben je wel geïnteresseerd in onze activiteiten en ons aanbod aan opleidingen, aarzel dan niet je via onze website voor onze nieuwsbrief in te schrijven!